Team Selections for Saturday 13th October

1st XI - Round 1 Vs Bulleen

-Away @ Koonung Park

Washed Out

2nd XI - Round 1 Vs Heathmont

-Home @ Marcellin 12:30pm start

A. Massarotti (c)

D. Coloe (vc)

C. Stewart

J. Black

M. McColl

J. Dinneen

J. Donnellan

B. McCarthy

P. French

W. Hiser

T. Black

3rd XI - Round 2 Vs St James Malvern Valley

-Home @ Marcellin 12:30pm start

A. Keogh (c)

R. Murray (vc)

P. Dinneen

M. Lowry

J. McCarthy

D. Serong

T. Rush

N. Watty

C. Joshi

A. Bonato

D. Cimoli

Team Selections for January 20th & 21st

Saturday January 20th

1st XI

C Stewart
J Donnellan
T Rush
P French
J Grundy
T Black
W Hiser
J Kazalac
L Evans
A Evans
M McColl

2nd XI

D Coloe
D Cimoli
A Massarotti
D Day
P Dinneen
J Black
P Mirabella
Z Ashfaq
B McCarthy
N Watty
C Joshi

3rd XI

P Chappell
R Murray
R Kemp
J McCarthy
D McCarthy
M Mirabella
S Moloney
N Gribble
J Sakowski
M Dinneen
L McCormack

Sunday January 21st

1st XI

C Stewart
J Donnellan
T Rush
P French
J Grundy
T Black
A Massarotti
J Kazalac
L Evans
A Evans
M McColl

2nd XI

D Coloe
D Cimoli
D Day
P Dinneen
J Black
M Mirabella
Z Ashfaq
B McCarthy
N Watty
C Joshi
J Dinneen

Team selections for October 21st

1st XI Away v Donvale
12.30 Start - Be there 11.15am                         

1 Callan Stewart
2 Joel Donnellan
3 James Kazalac
4 Alister Evans
5 Tristan Black
6 Julian Black
7 Jack Grundy
8 Michael McColl
9 Tomas Donnellan
10 Lachlan Evans
11 Will Hiser

2nd XI - Home V St,Kevins
12.30 Start  Be there 11.15am           

1 Daniel Coloe
2 Adam Massarotti
3 Peter French
4 Daniel Day
5 Paul Dinneen
6 Daniel Cimoli
7 Michael Mirabella
8 Andrew Keogh
9 Ben McCarthy
10 Nick Watty
11 Mick Lowry

3rd XI   Home V North Balwyn Combined
12.30pm Start                     

1 Paul Chappell
2 Pete Mirabella
3 Ron Murray
4 Jesse McCarthy
5 Dave McCarthy
6 Richard Buchanan
7 Shane Moloney
8 Seamus Daniloff
9    
10        
11

Team Selections for October 14th

1st XI - Home V Burwood    
12.30 Start - Bring Afternoon Tea                                                         
1 Callan Stewart
2 Joel Donnellan
3 James Kazalac
4 Alister Evans
5 Tristan Black
6 Julian Black
7 Jack Grundy
8 Michael McColl
9 Tomas Donnellan
10 Lachlan Evans
11 Will Hiser

2nd XI - Away V Ashburton   Ashburton Reserve 12.30 Start                          

1 Daniel Coloe
2 Adam Massarotti
3 Peter French
4 Daniel Day
5 Paul Dinneen
6 Daniel Cimoli
7 Tim Rush
8 Andrew Keogh
9 Ben McCarthy
10 Nick Watty
11 Mick Lowry

3rd XI - Away V East Malvern Torronga   12.30pm Start                     

1 Paul Chappell
2 Pete Mirabella
3 Ron Murray
4 Jesse McCarthy
5 Liam McCormick
6 Bernie Dinneen
7 Simon Fleming
8 Seamus Daniloff
9 Shane Moloney
10        
11